MEG U-21 w Piłce Nożnej Mężczyzn - 9 dzień, Polska-Grecja 3:1

Dzień meczu z Grecją rozpoczął się porannym rozruchem. Po śniadaniu chwila na koncentrację przed meczem i wyjazd na mecz o godzinie 12:00. W wyniku otrzymania żółtych kartek przez Krzysztofa Łuczywka i Sebastiana Guza trener Aleksander Opaczewski musiał wzmocnić linię obrony . Do obrony zostali przesunięci Damian Bieniak oraz Krzysztof Mróz. W ataku mają zagrać Adam Wojewoda i Szymon Cytawa. O godzinie 14:00 rozpoczął się mecz. Od początku spotkania zespół Polski narzucił swoje warunki gry. Pomimo osłabienia dominowaliśmy na boisku, a pierwszą bramkę strzelił w 45 minucie Szymon Cytawa. W 57 minucie Georgios Dougiekos doprowadził do remisu z rzutu karnego. Twarda walka w środku pola przyniosła dla zespołu Polski kolejne dwie bramki. W 61 minucie bramkę strzelił wprowadzony, po raz pierwszy do gry, Mateusz Demianiuk, a w doliczonym czasie gry gola strzelił Adam Wojewoda. Ostatecznie reprezentacja Polski wygrała z drużyną z Grecji 3:1. Z kolei drużyna Szwecji wygrała z drużyną Republiki Czeskiej 4:1. Kolejny mecz zagramy z drużyną Szwecji o 5 miejsce Mistrzostw Europy mężczyzn U21. Mecz odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 18:00 na stadionie Hammarby IP.

W grupie walczącej o medale Belgia uległa, po dogrywce, Ukrainie 2:4, a drużyna Rosji przegrała z drużyną z Turcji 0:4.

Walka o złoty medal rozegra się pomiędzy drużyną Turcji a drużyną z Ukrainy.