MEG w HPN Mężczyzn: Koniec marzeń polskich piłkarzy. Polska znowu przegrała z Rosją 2:11

W grupie D Polska zagrała mecz z Rosją o awans do ćwierćfinału, to był bardzo trudny mecz. To zespół dobrze zorganizowany który ma w swoich szeregach doświadczonych graczy. Również poukładany taktycznie i gra drużynowo. Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu. W pierwszej połowie Rosjanie prowadzili 8:1 a w drugiej połowie 2:11. Bramki dla Polski zdobyli K. Szymański i P. Domurat. Nasz bramkarz Tomasz Orłoś w całym spotkaniu zagrał z bólem karku to był ból nie do wytrzymania, a drugi bramkarz ze spuchniętą ręką siedział na ławce rezerwowych. Rosja to inny świat, nie jedna drużyna z ekstraklasy polskiej nie miałaby szans wygrać z Rosją. Ciężko zrozumieć, dlaczego nie mogliśmy wygrać i trafić do bramki grając w reprezentacji. Nas zespół jednak stać na jeszcze więcej, mamy tylko jeden plan pokonać Chorwację i zdobyć trzy punkty.

W naszej drużynie brakuje 4 podstawowych zawodników, z powodu kontuzji, braku urlopu itd. I nie mogli być z nami. Klucz do zwycięstwa w tym meczu z Chorwacją jest pełna mobilizacja.

Polska-Rosja   2:11 (1:8)